SPRAGNIONY WYZWAŃ?

III Edycja Konkursu dla Studentów

ZGŁOŚ SIĘ!

Spotkanie z Zarządem Coca-Cola

Bezcenny punkt w CV i nagrody

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Ostatni moment na złożenie pracy mija za

Bezcenny punkt w CV

i nagrody

SZCZEGÓŁY KONKURSU

ZARYS

Czy zastanawialiście się jakie uczucie towarzyszy podejmowaniu decyzji, która ostatecznie zdecyduje o fenomenalnym sukcesie bądź spektakularnej porażce?


Tegoroczna edycja konkursu Brand Opener pozwoli Wam wcielić się w rolę konsultantów strategicznych doradzających zarządowi Coca-Cola HBC Polska w kwestii wejścia w nową kategorię produktową. To okazja, żeby poczuć na własnej skórze wagę wyboru, za którym stoją miliony złotych.

Kluczowa decyzja biznesowa leży w Waszych rękach. Firma zastanawia się nad wprowadzeniem na rynek nowego produktu - napojów na bazie roślin. Przeprowadźcie analizę szans i zagrożeń stojących przed całą kategorią oraz mocnych i słabych stron 3 najważniejszych wg. Was marek obecnych w Polsce.


Na maksymalnie 6 slajdach przedstawcie Zarządowi Coca-Cola HBC starannie uargumentowane rekomendacje, podpierając się Waszymi obserwacjami. Więcej szczegółów dostaniecie po zgłoszeniu.

ZADANIE

JAK DUŻY MOŻE BYĆ ZESPÓŁ?

2 osobowy. Po zapisie będziesz mógł zgłosić Partnera lub Partnerkę w dowolnym momencie.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

CO POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ W ROZWIĄZANIU?

Studenci II - V roku studiów dowolnej uczelni z Polski.

Szczegóły dostaniecie po zapisie.

Zostało

miejsc

0

KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY

Wszyscy odkładamy coś na później. Analiza prac z poprzedniego roku pokazała nam jasno - im więcej czasu dasz sobie na przygotowanie rozwiązania, tym większe Twoje szanse na przejście do finału. Dlatego po poprzedniej edycji zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ograniczenia miejsc.

DLACZEGO WARTO?

Wasze uwagi i pomysły nie trafią na dno szuflady. Jeżeli tkwiący w nich potencjał spodoba się Jury to będziecie mieli szansę zobaczyć ich wpływ na markę AdeZ. Zostaniecie zaproszeni do zespołu projektowego, który od wakacji będzie pracował nad wdrożeniem zmian.

SZANSA NA REALIZACJĘ WASZEGO POMYSŁU

BEZPIECZNE POLE DO EKSPERYMENTÓW
DOŚWIADCZENI
MENTORZY

Brand Opener pozwoli przetestować jak Wasze umiejętności sprawdzą się na realnym rynku. Wejdziecie w buty specjalistów z pierwszej ligi i zrozumiecie w czym leży sedno strategii biznesowej. Ciągły feedback i praca z Mentorem przyspieszy proces nauki.

Każdy zespół, który przejdzie do drugiego etapu otrzyma dedykowanego Mentora. Doświadczeni managerowie i dyrektorzy Coca-Cola HBC pomogą Wam uwzględnić najważniejsze trendy rynkowe oraz stworzyć w pełni profesjonalną propozycję rozwiązania.

Wszyscy Finaliści zostaną zaproszeni na Finał połączony z “Growth Days”. Chwila odcięcia od rzeczywistości pozwoli Wam zintegrować się z innymi Uczestnikami, zdobyć praktyczną wiedzę z tworzenia strategii dla globalnych marek i omówić Wasz pomysły z Mentorem na osobności. Naturalnie cały pobyt zapewnia Coca-Cola HBC Polska.

3 DNI W KOSMOSIE

Zwieńczeniem drugiego etapu konkursu będzie gala finałowa, w trakcie której wybrane zespoły zaprezentują stworzone rozwiązania. To świetna okazja do przetestowania swoich umiejętności prezentacji i nawiązania kontaktów, które zaprocentują w przyszłości.

GALA
FINAŁOWA

Członkowie najlepszych zespołów otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i możliwość wzięcia udziału w ostatnim etapie procesu rekrutacyjnego na płatne praktyki lub program menadżerski Coca‑Cola Experience.

NAGRODY

GDZIE SPĘDZISZ FINAŁ?

Sielski wypoczynek pod Warszawą – blisko miasta, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Z-Hotel zapewni nie tylko komfortowy nocleg, ale również idealne miejsce, by spędzić aktywnie czas i wypocząć na łonie natury. W takiej otoczce łatwiej Ci będzie skoncentrować myśli i uwolnić swój potencjał. Do Twojej dyspozycji będzie basen, sauna i jacuzzi. Nocleg i dojazd zapewniamy my.

Aleksandra Kosieradzka

Praktykant w dziale PA&Communications

Brand Opener to przede wszystkim świetna zabawa! Ogrom wiedzy za sprawą warsztatów i spotkań z mentorem. Liczył się opracowany projekt i jego przedstawienie, a nie poprzednie osiągnięcia czy kierunek studiów - tego nie znalazłam w innych konkursach. Jury wykazało się szeroką wiedzą i niespotykanym dystansem do siebie. Między innymi to sprawiło, że zdecydowałam się dołączyć do Coca-Cola HBC. Polecam konkurs jako przygodę, nietypową szansę nauki i przepustkę do pracy z bardzo fajnymi ludźmi!

Udział w Brand Openerze był moją pierwszą okazją do sprawdzenia się przed profesjonalną publiką. Szansa na zweryfikowanie pomysłu studentki oko w oko z zarządem to niesamowite doświadczenie. Wisienką na torcie było rozpoczęcie współpracy z Coca-Cola HBC. W najśmielszych snach o tym nie marzyłam!


Brand Opener polecam z całego serca - nic nie tracisz, a do zyskania masz tyle, ile tylko zdołasz wyciągnąć.

Marketing Department Support

Kalina Ogoszewska

Serdecznie polecam wszystkim udział w konkursie Brand Opener – to świetna możliwość sprawdzenia się w pracy nad case’em globalnego brandu. Pierwszy raz miałam szansę zaprezentować się przed top managmenetem, a nie profesorem na uczelni. Doświadczenie warte więcej niż setka godzin na zajęciach!


Brand Opener był początkiem przygody z Coca-Cola HBC, która trwa od ponad półtora roku. Po konkursie rozpoczęłam praktyki, a następnie program menedżerski. Jestem przekonana, że przede mną jeszcze dużo więcej!

Management Trainee w dziale Commercial Excellence

Aleksandra Suska

CO MYŚLĄ UCZESTNICY?

Coca-Cola HBC Polska

Coca-Cola HBC Polska

Coca-Cola HBC Polska

NAGRODY

I

MIEJSCE

2000 zł*

* dla każdego członka zespołu :)

1000 zł*

500 zł*

III

MIEJSCE

II

MIEJSCE

+ Skok do ostatniego etapu procesu rekrutacyjnego

+ Skok do ostatniego etapu procesu rekrutacyjnego

+ Skok do ostatniego etapu procesu rekrutacyjnego

HARMONOGRAM

START

15 Lutego

Ostatni dzień na wysyłkę prac przez wcześniej zgłoszone zespoły.

META

15 Kwietnia

26 Kwietnia

FEEDBACK

22-23 Maja

GROWTH DAYS

24 Maja

FINAŁ

Rozpoczęcie zapisów do konkursu Brand Opener 2019.

Wybór dziesięciu zespołów do II etapu Brand Opener 2019.

Warsztaty strategiczne i praca indywidualna z Mentorami.

Gala finałowa. Prezentacja rozwiązań, wybór zwycięzców i impreza.

JURY

Ponad 15 lat doświadczenia w obszarze HR sprawiło, że wie dokładnie jakie podejście zastosować, aby uzyskać oczekiwane wyniki. Łącząc wiedzę z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim, trendów rynkowych i analizy biznesowej opracowuje efektywne rozwiązania organizujące pracowników z różnych jednostek biznesowych biorąc pod uwagę skomplikowane współzależności występujące między nimi. Wierzy, że najlepsze efekty osiąga się dzięki zaangażowaniu wyjątkowych ludzi.

Organization Development Leader

Aleksandra Sosińska

Doświadczony, łatwo przystosowujący się do nowych warunków i pełny pomysłów ekspert w obszarze marketingu. Jego specjalizacją jest rozwój i budowa marek. Ma za sobą ponad 15 lat doświadczeń w kategorii dóbr konsumpcyjnych. Pracując wcześniej m.in. jako Członek Zarządu odpowiadał za P&L, zarządzanie markami i adaptację strategii rynkowej do lokalnych potrzeb na 30 rynkach Europy Centralnej, Wschodniej i Północnej. Posiada tytuł Executive MBA.

Head of Marketing Poland

Grzegorz Lis

Nowy lider działu HR w Polsce. Jej podejście, doświadczenie i szeroka wiedza pozwoliły na rozwój międzynarodowej kariery. Głęboko wierzy w talenty swoich ludzi. Zawsze stawia ich na pierwszym miejscu. Opracowane przez nią programy opierają się na tworzeniu jak najliczniejszych okazji do rozwoju osobistego i zawodowego każdego pracownika. Łączy umiejętności interpersonalne najwyższego poziomu z kompetencjami analitycznymi. W swoich działaniach podkreśla znaczenie młodych osób w organizacjach. Teraz chce sprawdzić Twój potencjał.

Country HR Manager Poland

Liza Shybanova

Jest najmłodszą w historii firmy osobą na świecie, która objęła stanowisko dyrektora generalnego. Odpowiedzialny za kontynuację realizacji nowej strategii firmy oraz dalszą pracę nad rozwojem oferty produktowej, która ma jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i preferencje konsumentów.

W strukturach Coca-Cola pracuje od 12 lat. Przez wiele lat związany był z działem finansowym. Sukcesywne awanse doprowadziły go wcześniej do stanowiska dyrektora finansowego ds. nowych produktów na Europę Środkową i Wschodnią.

General Manager Poland Coca-Cola Poland Services

Stoyan Ivanov

Odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marketingowych dla wszystkich marek z portfela Coca-Cola. Pracę w strukturach Coca-Cola rozpoczęła w Meksyku, odpowiadając między innymi za produkty z kategorii Coca-Cola Zero i Coca-Cola Light. Wśród jej osiągnięć znajdują się projekty związane z wprowadzaniem innowacji produktowych i towarzyszące im kampanie komunikacyjne zakończone znakomitymi wynikami sprzedażowymi. W 2013 roku w Tajlandii zainicjowała kampanię „Share a Coke”, która okazała się wielkim sukcesem na rynku azjatyckim.

Marketing Director

Paola Sandoval Martínez

Od maja 2018 nowy Dyrektor Generalny Coca-Cola HBC. Profesjonalista ze strategicznym spojrzeniem, koncentrujący się na najważniejszych czynnikach pchających biznes do przodu. Swoją szeroką wiedzę operacyjną łączy z nastawieniem na ludzi. W sytuacjach kryzysowych zawsze potrafi zachować nieoceniony spokój. Do grupy dołączył 10 lat wcześniej, obejmując rolę Dyrektora Sprzedaży w krajach bałtyckich. Po 4 latach został Dyrektorem Generalnym Pivara Skopje w Macedonii, gdzie zarządzał joint venture Coca‑Cola HBC i firmy Heineken.

General Manager Poland Coca-Cola HBC

Jaak Mikkel

General Manager Poland

Coca-Cola HBC

General Manager Poland

Coca-Cola Poland Services

ORGANIZATOR

PARTNERZY MEDIALNI

PATRON

PARTNERZY